GÖLDOSK
Göller Bölgesi Doğa Sporları Ve Dağcılık Spor Kulübü

 
-                                          -İŞTİRAKÇİ PROJELERİMİZ-                                         -

               

SIFIRATIK

GÖLDOSK DESTEĞİ İLE ISPARTA’DA BİR İLK

ISPARTA İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ
VE
GÖLDOSK GÖLLER BÖLGESİ DOĞA SPORLARI VE HOBİ KULÜBÜ DERNEĞİ
İŞBİRLİĞİ İLE
SIFIR ATIK PROJESİ PİLOT UYGULAMA
ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Göldosk olarak; doğal kaynaklarımızın korunması, doğal kaynak israfının önlenmesi, mevcut yaşamımız ve gelecek nesillerimizin doğal kaynak rezervlerinin verimli olarak kullanılması; daha temiz daha yeşil bir çevre için ‘Sıfır Atık Projesi’ hareketini destekliyoruz.

Sıfır Atık Projesine Göldosk olarak nasıl bir katkı sağlayabiliriz diye düşündük. İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ile görüşmelerimiz neticesinde projenin halk tarafından uygulanması konusunda pilot bir çalışma yapılması yönünde karar alınmıştır. Pilot uygulama çalışması için Derneğimiz tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde Işıkkent Mahallesindeki Serra City Sitesi ile anlaşma sağlanmıştır. Sıfır Atık Projesi kapsamında eğitim, tanıtım ve bilgilendirme toplantısı 11.12.2018  tarihinde Serra City Sitesinde gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya Isparta İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Sn. Abdullah BORCA, Göldosk Derneği Başkanı Sn. Fikret YURTASLAN, Serra City Sitesi Yöneticisi Sn. Nurettin AVCI, İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanları ile Göldosk Derneği üyeleri ve Serra City Sitesi sakinleri katılım sağlamıştır.

Toplantı soru-cevap ve karşılıklı görüşmeler neticesinde sona ermiştir. Sıfır Atık Projesinin halkımız nezdinde çığ gibi büyüyerek artmasını ve doğanın doğallığının yaşatılmasını temenni ederiz.


AlışSatış
Dolar32.284732.4140
Euro34.710634.8497
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam94
Toplam Ziyaret429530