GÖLDOSK GÖLLER BÖLGESİ DOĞA SPORLAR ve HOBİ KULÜBÜ 

          HAKKIMIZDA
 

GÖLDOSK

 

Göldosk – Göller Bölgesi  Doğa Sporları ve Hobi Kulübü  Derneği 2010 yılında  Igsiad ve Terasparkın katkılarıyla kurulmuş olup , halen Terasparktaki dernek binasında faaliyet göstermektedir.

Doğayı sevmeyi, doğaseverliği  yaygınlaştırmayı ,doğa ile yarışarak değil uyum içinde yaşamayı amaç edinen derneğimiz ;

-Her Pazar günü   ilimiz ve çevresindeki doğal , tarihi , turistik  alanlara  günübirlik  doğa yürüyüşleri düzenlemektedir.

-Belirli tarihlerde  kamplı  ve  kampsız  olarak  dağcılık  faaliyeti  gerçekleştirmektedir.

-Doğa bilincinin  oluşturulmasında  dağcılık ,trekking , yüzme , oryantering, kayak  , bisiklet gibi doğa sporlarında  ve sporcularımıza doğada  gereken ilkyardım  konularında  uzman eğitimcilerimizle  eğitimler vermekteyiz.

-Her Çarşamba  akşamı derneğimizde  eğitimlerimizin yanısıra ,haftanın stresini atmak için eğlence ve hobi  çalışmalarımız vardır.

-Türk Halk Müziği gurubumuz  , sürekli yeni katılımcılarıyla  çalışmalarına devam ediyor.

-Fotoğraf gurubumuz  üstad  eğitimcilerimizin desteğiyle sürekli eğitimler veriyor , eserlerini sergimizle  sizlerin  beğenilerine sunuyoruz.

Sizlerde doğa ile başbaşa ,sağlıklı , stresten uzak bir gün geçirmek ,spor yaparken aynı zamanda eğlenmek ve şiir , müzik , fotoğrafçılık gibi hobi faaliyetlerimizde amatör ruhla bize eşlik etmek isterseniz biz  Terasparktaki  Göldosk  Dernek binamızda sizleri bekliyor olacağız.

web:www.goldosk.org.tr

facebookta:Göldosk

 

Göldosk Yönetim Kurulu 

 

AlışSatış
Dolar3.53203.5461
Euro4.17184.1885
Anlık
Yarın
25° 27° 10°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret158177