GÖLDOSK
Göller Bölgesi Doğa Sporları Kulübü
 

HAKKIMIZDA
 

GÖLDOSK

 

   Göldosk – Göller Bölgesi Doğa Sporları ve Hobi Kulübü Derneği 2010 yılında kurulmuş olup, halen Isparta Emre Mahallesi Öküzbattı Mevkiide bulunan dernek binasında faaliyet göstermektedir.
   Doğayı tanımayı, doğaseverliği yaygınlaştırmayı, doğa ile yarışarak değil uyum içinde yaşamayı amaç edinen derneğimiz;
   -Her Pazar günü ilimiz ve çevre illerde bulunan doğal, tarihi, turistik alanlara günübirlik doğa yürüyüşleri düzenlemektedir.
 -Belirli tarihlerde kamplı ve kampsız olarak dağcılık faaliyeti gerçekleştirmektedir.
   -Doğa bilincinin  oluşturulması amacıyla  dağcılık, trekking, yüzme, oryantiring, kayak, bisiklet gibi doğa sporları konusunda ve sporcularımıza doğada gereken ilkyardım konularında uzman eğitimcilerimizle eğitimler vermekteyiz.
   -Her Çarşamba akşamı derneğimizde eğitimlerimizin yanısıra, haftasonu gerçekleştirilen yürüyüşün görsel sunumu bir katılımcımız tarafından yapılmakta, renkli içeriklerle haftanın stresini atmak için eğlence ve hobi  çalışmaları yürütülmektedir.
   -Belirli dönemlerde oluşturulan Türk Halk Müziği Gurubumuz ya da müzik konusunda faaliyeti olan topluluklar, derneğimizde mini konserler vermektedir. 
   -Fotoğrafçılık konusunda üstad eğitimcilerimizin desteğiyle eğitimler devam etmektedir. Derneğimizin faaliyetleri sırasında çekilen fotoğraflardan, katılımcılarımız kendi kişisel sergilerini açmaktadır.
   Sizler de doğa ile başbaşa, sağlıklı, stresten uzak bir gün geçirmek, spor yaparken aynı zamanda eğlenmek ve şiir, müzik, fotoğrafçılık gibi hobi faaliyetlerimize amatör ruhla bize eşlik etmek isterseniz biz Öküzbattı Mevkiinde Çınar Altındaki Göldosk  Dernek binamızda sizleri bekliyor olacağız.

web:www.goldosk.org.tr

facebookta:Göldosk

 

Göldosk İstişare Kurulu 

 

AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528
Anlık
Yarın
10° 18° 10°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret204664