GÖLDOSK
Göller Bölgesi Doğa Sporları Kulübü
0 850 441 32 00
 

Dağcılık Federasyonu Başkanı Prof.Dr. Ersan Başar Deneğimiz Açılış Kokteyline Katıldı.

Dağcılık Federasyonu Başkanı Prof.Dr. Ersan Başar, Derneğimizin Sezon Açılış Kokteyline Katılarak Göldosk Camiasını Onurlandırdı. Kendisine En İçten Teşekkürlerimizi Sunuyoruz..

Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Prof.Dr. Ersan Başar, Derneğimizin 2017-2018 Sezon Açılış Kokteyline katılarak GÖLDOSK camiasını onurlandırdı. Kendisine en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Ayrıca Sezon açılış kokteylimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan Türkiye Dağcılık Federasyonu Isparta İl Temsilcisi Kadir Aslankoç'a, ISTUDAK Derneği Başkanı Ali Telli’ye, DAKADOSK Başkanı Cengiz Ocak’a ve SÜDAK Başkanı Ali Şenkaynağı’na da İstişare Kurulu üyeleri olarak teşekkürü bir borç biliriz.

28 Eylül akşamı kokteylimiz, Dernek Başkanımızın Sayın Fikret Yurtaslan’ın geçen sezonu değerlendiren ve önümüzdeki sezon için dilek ve temennilerini içeren açılış konuşması ile başlamıştır. Ardından değerli misafirimiz Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Sayın Prof.Dr. Ersan Başar bey Dağcılık Federasyonu ve Türkiye’deki dağcılık alanındaki genel durumu değerlendirdiği konuşmaları ile sürmüştür. Sonrasında ise GÖLDOSK’un geçtiğimiz sezon yapmış olduğu yürüyüşler, AÇEV ile ortak yürütülen Baba Destek Programı (BADEP), sosyal sorumluluk projeleri hakkında hazırlamış olduğumuz videolar izlenmiştir.

Kokteyl sonunda Türkiye Dağcılık Federasyonunun sportif doğa faaliyetleri için yönerge gereği şart koştuğu Yaz Kış Yürüyüş Liderliği belgelerini almaya hak kazanan GÖLDOSK Başkanımız Fikret Yurtaslan, Başkan Yardımcımız Prof.Dr. Selçuk Çömlekçi, Başkan Yardımcımız Yılmaz Pala, Saymanımız Hamdi Çubukçu, Rehberimiz Mustafa Şahin, DAKADOSK Kulübü Başkanı Cengiz Ocak, Doç. Dr. Ersan Başar beyden Yaz Kış Yürüyüş Liderliği Belgelerini, yine GÖLDOSK’un 13 Rehberi, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu sınavı geçerek almaya hak kazandıkları Amatör Telsizcilik Lisans belgelerini Prof.Dr. Ersan Başar beyden törenle teslim aldılar. 

AÇEV Eğitmeni Mehmet Altınay da, GÖLDOSK’da 12 hafta boyunca sürdürdükleri Baba Destek Programı (BADEP) kapsamında eğitimi tamamlayan babalara sertifikalarını sunmuştur.

Oldukça samimi bir atmosferde geçen kokteylimiz, 2018 yılının daha bir enerjik geçeceğinin sinyallerini vermekte..

Bu vesile ile tüm Isparta halkını doğayı sevmeye ve sahip çıkmaya, bizimle birlikte Ispartayı keşfetmeye bekliyoruz.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
904 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.34665.3680
Euro6.07976.1040
Anlık
Yarın
8° 4°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret210057