BAĞLI OLDUĞU FEDERASYON
SPONSORLARIMIZ
 GÖLDOSK
Göller Bölgesi Doğa Sporları Kulübü
0 850 441 32 00
 
-                                          -İŞTİRAKÇİ PROJELERİMİZ-                                         -

               

GÖLDOSK BAKA TOPLANTISINA KATILDI

Pandemi sebebiyle online olarak yapılan Turizm Sektör Analizi Bölge Odak Grup Toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Fikret YURTASLAN katılım sağlamıştır.

Bölgemizin Turizm Potansiyelini belirlemek ve geliştirmek amacıyla sürekli çalışmalar yapan BAKA, 22.12.2020 Salı Günü "COVID-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi" kapsamında, Turizm Sektör Analizi çerçevesinde, Böge Odak Grup Toplantısı'nı online olarak gerçekleştirmiştir.


Pandemi sebebiyle online olarak yapılan Turizm Sektör Analizi Bölge Odak Grup Toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Fikret YURTASLAN katılım sağlamıştır.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğinde, Japon Hükümetinin mali desteğiyle uygulanmaya başlanan "COVID-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi" ile sağlık altyapısının geliştirilmesi, dış ticaret fırsatlarından daha etkin yararlanılması, bölgeler için kırılgan sektörlerin analizi ve toparlanma önerilerinin geliştirilmesi, turizm sektörü için durum tespiti amaçlarıyla gerçekleştirilen toplantı, 2,5 saat boyunca masabaşı toplantı şeklinde ve ZOOM üzerinden gerçekleştirilmiştir.

Salgın sonrası dünyada turizm hareketliliğinde ne gibi yeni eğilimlerin ve temel değişimlerin yaşanabileceği, yeni gelişmelerin böölgemizin turizm gelişimi için yeni fırsatlar getirip getiremeyeceği, hangi temalarda ve hangi konularda turizm faaliyetlerinin yapılabileceği konularının tartışıldığı toplantı son derece verimli geçmiştir.104 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar7.44727.4771
Euro8.97059.0065
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam102
Toplam Ziyaret297039