GÖLDOSK
Göller Bölgesi Doğa Sporları Kulübü
0 850 441 32 00
 
-                                          -İŞTİRAKÇİ PROJELERİMİZ-                                         -

               

SIFIR ATIK PROJESİNİ DESTEKLİYORUZ

Isparta Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile GÖLDOSK Göller Bölgesi Doğa Sporları Ve Hobi Kulübü Derneği işbirliğinde Sıfır Atık Projesi Pilot Uygulama Çalışması gerçekleştirildi.

 Isparta Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile GÖLDOSK Göller Bölgesi Doğa Sporları Ve Hobi Kulübü Derneği işbirliğinde Sıfır Atık Projesi Pilot Uygulama Çalışması gerçekleştirildi.

GÖLDOSK olarak; doğal kaynaklarımızın korunması, doğal kaynak israfının önlenmesi, mevcut yaşamımız ve gelecek nesillerimizin doğal kaynak rezervlerinin verimli olarak kullanılması; daha temiz, daha yeşil bir çevre için ‘Sıfır Atık Projesi’ hareketini destekliyoruz.

Sıfır Atık Projesine GÖLDOSK olarak nasıl bir katkı sağlayabiliriz diye düşündük. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile görüşmelerimiz neticesinde projenin halk tarafından uygulanması konusunda pilot bir çalışma yapılması yönünde karar alındı. Derneğimizce yapılan değerlendirmeler neticesinde Pilot uygulama çalışması için Işıkkent Mahallesindeki Serra City Sitesi ile bu çalışmanın yürütülmesi kararlaştırıldı. Sıfır Atık Projesi kapsamında 11.12.2018 Salı günü Serra City Sitesinde eğitim, tanıtım ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

Toplantıya, Isparta Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Abdullah BORCA, GÖLDOSK Derneği Başkanı Sn. Fikret YURTASLAN, Serra City Sitesi Yöneticisi Sn. Nurettin AVCI, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü çalışanları ile GÖLDOSK Derneği üyeleri ve Serra City Sitesi sakinleri katılım sağlamıştır.

Toplantı soru-cevap ve karşılıklı görüşmeler ile sona ermiştir. Sıfır Atık Projesinin halkımız nezdinde çığ gibi büyüyerek artmasını ve doğanın doğallığının yaşatılmasını temenni ederiz.

184 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar5.78755.8107
Euro6.54246.5687
Anlık
Yarın
10° 0°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret231146