GÖLDOSK
Göller Bölgesi Doğa Sporları Kulübü
 

7 MART 2018 ÇARŞAMBA GÖLDOSK Akdağ Zirve Tırmanışı ve Kremna Yürüyüşü Sunumları

GÖLDOSK Akdağ Zirve Tırmanışı ve Kremna Yürüyüşü SunumlarıSiz hiç sisi içinize çektiniz mi? Çektiğiniz havada hem tarihin derin kokusunu hem doğanın taptaze nefesini hissettiniz mi? Biz bu haftasonu Kremna'da hem doya doya tarih soluduk hem de içimize çektiğimiz her nefes bütün hücrelerimize işleyen bir yenilik getirdi bize.. Kâh korku filmi platosu gibi bir yanımızda uçurumlarda yürüdük, kâh sıklamen çiçeklerinin mora boyadığı yerlerden geçtik.. Ölümsüz hatıralar olarak anılarımıza kattık Kremna'yı..

Sunumu Sn. Ercan Çaydere tarafından yapılacak olan bu etkinliğimize bekleriz.

Doğa yürüyüşü kadar keyif veren bir başka aktivite varsa o da Zirvelerden selam vermektir dünyaya.. 6 Mart Atatürk'ün Isparta'ya gelişinin yıldönümü anısına ve yürütülmekte olan Zeytindalı Operasyonu'nda şehit olan vatan evlatlarını anmak amacıyla, Türkiye Dağcılık Federasyonu Isparta İl Temsilciliği liderliğinde ve GÖLDOSK'un organizasyonu ve planlamasıyla, 22 dağcının katılımı ile, ilimiz sınırları içinde bulunan 2271 m. yüksekliğindeki Akdağ'a Zirve Tırmanışı gerçekleştirdik.. 
Son derece zorlu şartlarda gerçekleştirilen Zirve Faaliyetinin sunumu Sn.Uğur Uyan tarafından gerçekleştirilecektir.

Her iki faaliyetimizi de fotoğraflar eşliğinde yeniden değerlendirmek, Göldosk'u tanımak ve bizimle hayata karışmak, Zirve Faaliyetini gerçekleştiren Dağcılarımıza yönelik "Sertifika Töreni"ne iştirak etmek üzere, sizleri 07 Mart 2018 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Dernek Binamıza bekleriz.

Göldosk İstişare Kurulu
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
117 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AlışSatış
Dolar6.11976.1442
Euro7.20077.2295
Anlık
Yarın
30° 24° 10°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam119
Toplam Ziyaret200360